La Digue Island, Seychely

Patatran Village Resort

+
Poloha: Tento romantický hotel leží na ostrově La Digue na skalnatém výběžku nad zátokou Anse Patate v blízkosti proslulé pláže Anse Source d´Argent na severovýchodě ostrova. Vzdálenost od Mahé je cca 75 minut jízdy lodí, od Praslinu cca 15 minut a do centra ostrova je to cca 1 km. Ostrov La Digue si můžete projet na kole. V blízkosti se nachází ostrov Praslin, kde je hlavním lákadlem Valée de Mai s palmami Coco de Mer.
Vybavení: Hotel má 30 pokojů několika kategorií, 2 restaurace, bar, bazén, konferenční místnost, trezor, půjčovnu kol, potápění, šnorchlování, Wi-Fi internet.
Ubytování: Standardní pokoje (24 m2) jsou navrženy v kreolském designu, mají klimatizaci, mini bar, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volnou, satelitní TV, TV, skoupelnu, sprchu, WC, balkon nebo terasu s bočním výhledem na moře. Superior pokoje (24 m2) jsou stejně vybavené jako standardní pokoje, navíc mají příslušenství na přípravu kávy a čaje a výhled na moře. Deluxe pokoje (50 m2) jsou velmi prostorné, mají výhled na pláž Anse Patates. Pokoje jsou navrženy v africkém stylu. Honeymoon suite (100 m2) má výhled na moře, obývací pokoj a ložnici. V koupelně je rohová vana, apartmán má šatnu. Captain´s Retreats (100 m2) se nachází ve 2 patře hlavní budovy, má bakon s výhledem na moře. Apartmány Vám navodí pocit, že jste se ocitli na zaoceánském parníku.
Stravování: formou bufetu se snídaní nebo s polopenzí.
Náš tip: Hotel s přátelskou atmosférou je vhodný k romantické a klidné dovolené pro klienty všech věkových kategorií.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: La Digue Island, Seychely
Název hotelu/resortu: Patatran Village Resort
Přeprava
Zobrazit mapu