Mahe, Seychely

Kempinski Seychelles resort

Poloha: Resort Kempinsky Seychelles se nachází na exkluzivní jižní straně ostrova Mahé, přímo u známé zátoky Baie Lazare. Mezinárodní letiště je od resortu vzdálené pouhých 20 minut a od hlavního města Victoria přibližně 40minut jízdy.
Vybavení: Resort má pro své klienty připravenu lobby s recepcí, výjimečný kulinářský zážitek si můžete vychutnat v některé ze čtyř jedinečných restaurací; inspirované např. indickou kuchyní, nebo v otevřené restauraci atd. Osvěžující drink si poté můžete dát např. v baru u bazénu, v plážovém baru atd. V resortu si můžete dopřát vynikající lázně "Kempinsky SPA", či se vykoupat v plaveckém bazénu, nebo si protáhnout tělo ve fitness centru. K dispozici je i celá řada sportovního vyžití.
Ubytování: Resort nabízí perfektní ubytování uprostřed ráje s nádherným výhledem na moře a pláž, který zvýrazňuje váš pocit klidu a blaženosti. Všechny pokoje a apartmá v resortu Kempinski Seychelles se nacházejí v absolutní soukromí v bezkonkurenčním prostředí a jsou vybaveny moderním komfortem. K základnímu vybavení patří klimatizace, TV se satelitním příjmem, minilednička, trezor, varná konvice na přípravu čaje/kávy, a bezplatné připojení na internet, minibar, telefon s přímou volbou, balkon, nebo terasa atd.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Krásný resort s výborným servisem.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mahe, Seychely
Název hotelu/resortu: Kempinski Seychelles resort
Přeprava
Zobrazit mapu