Fregate Island, Seychely

Fregate Island Private Seychelles

Poloha: Břehy ostrova Frégate obklopují jedno z nejkrásnějších a nejčistších míst. Tropický les na ostrově Frégate totiž poskytuje útočiště řadě ohrožených druhů živočichů a rostlin, které nikde jinde na světě nenajdete. Frégate Island Private zaručuje hostům unikátní zážitek. Ostrov je dostupný letecky helikoptérou z Mahé během 20 minut.
Vybavení: Hotel Fregate má k dispozici 2 hlavní restaurace - "Frégate" a "Plantation House" a možnost stravování přímo ve vile, dále 2 bary, 2 plavecké bazény. boutique, Island Marina a Yacht klub, plně vybavené fitness centrum, rozsáhlou knihovnu, dětský klub s klubovnou, PADI - certifikované potápěčské centrum, lázně "Rock Spa" se širokou nabídkou masáží, wellness, možnost osobního komorníka a další.
Ubytování: Připraveno je celkem 17 exkluzivních vil, které jsou harmonicky zakomponovány do místního prostředí tak, aby jim poskytovali dokonalé soukromí. 14 vil se nachází na útesu, přímo nad plážemi s jemným pískem. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny 2 vily, které jsou přímo uprostřed vlastní tropické zahrady. Každá z vil má rozlohu 200 m2, otevřené foyer, separátní obývací pokoj a prostornou ložnici s dvěma koupelnami. Vrcholem luxusu je prezidentská vila na vrcholku kopce se 3 oddělenými vilami (s jednou ložnicí v každé vile). K základnímu vybavení patří privátní bazén s jacuzzi, klimatizace, sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, minibar, trezor, bezdrátové připojení k internetu, telefon s přímou volbou, kávovar na přípravu kávy/čaje atd…
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Luxusní resort vhodný pro náročné kliety
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Fregate Island, Seychely
Název hotelu/resortu: Fregate Island Private Seychelles
Přeprava
Zobrazit mapu