Mahe, Seychely

Four Seasons Seychelles

Poloha: Four Seasons Seychellles resort se nachází na ostrově Mahé a je obklopený křišťálově čistými vodami Indického oceánu a svěží, nedotčenou přírodou. Nebeské tropické ostrovy, které tvoří seychelské souostroví a jemný vítr který hladí jemný písek na pláži a tropické slunce - to je ten pravý ráj.
Vybavení: K vybavení resortu Four Seasons Seychelles mimo jiné patří krásná vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, kde si můžete dopřát delikátní pokrm či osvěžující ovocný koktejl. Exkluzivní výhled na Indický oceán s nezapomenutelným západem slunce nabízí restaurace "ZEZ", ranním švédským stolům dominuje tradiční kreolská, ale také asijská kuchyně, zatímco večer se můžete těšit na středomořské speciality, zahrnující španělská, italská, řecká, turecká, či libanonská jídla atd. Dále v resortu naleznete plavecký bazén, fitness centrum, lázeňské služby atd...
Ubytování: Nabízené pokoje jsou rozděleny do několika kategorií: Hilltop Ocean-View Villa (186 m2), Ocean-View Villa (186 m2), Garden-View Villa (186 m2), 3 Bedroom Royal Suite (859 m2), 2 Bedroom Presidential Suite (734 m2), 2 Bedroom Hilltop Ocean-View Suite (542 m2), 2 Bedroom Ocean-View Suite (524 m2), 5 Bedroom Residence Villa (1400 m2), 4 Bedroom Residence Villa (1387 m2) a 3 Bedroom Residence Villa (971 m2). K základnímu vybavení patří klimatizace, sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, varná konvice s přímou volbou a další.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velice hezký a příjemný resort.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mahe, Seychely
Název hotelu/resortu: Four Seasons Seychelles
Přeprava
Zobrazit mapu