Enchanted Island, Seychely

Enchanted Island resort

Poloha: Unikátní resort s 10ti vilami leží uprostřed národního mořském parku Sainte Anne Marine Park. Resort Vám nabízí soukromí, luxus a přátelskou atmosféru. Ostrov Enchanted leží cca 20 minut od břehů ostrova Mahé. Z letiště do přístavu je to cca 15 minut.
Vybavení: jednu restauraci, hlavní bazén, bar, lázně, plně vybavené fitness centruj, vodní sporty, recepci s nepřetržitou službou 24 hodin denně, WiFi připojení zdarma, lodní kyvadlová doprava z resortu do Mahé.
Ubytování: Každá z 10 luxusních vil má vlastní bazén, vlastní pláž, venkovní sprchu a terasu s lehátky. Vily mají klimatizaci s individuální kontrolou, stropní větrák, satelitní TV, TV s plochou obrazovkou, telefon s přímou volbnou, DVD přehrávač, stanici pro iPod, příslušenství k přípravě kávy a čaje, trezor, mini bar zásobený dle požadavků hosta. Owner´s Signature vila má přímý vstup na pláž, terasu, balkón, otevřenou koupelnu s venkovní sprchou a privátní zahradu, 2 ložnice, venkovní a vnitřní obývací prostor. Enchanted Signature vila má terasu s bazénem, koupelnu s vanou a venkovní sprchou, ložnici, samostatný obývací pokoj s jídelním koutem, 2 ložnice. Private Pool vila v kreolském stylu má přímý vstup na pláž. Má vlastní terasu s lehátky a bazénem, venkovní sprchu a vanu, obývací prostor a ložnici s luxusní postelí s nebesy.
Stravování: Snídaně nebo polopenze, plná penze. Obědy a večeře jsou a la carte.
Náš tip: Unikátní luxusní resort v kreolském stylu doporučujeme klientům, kteří vyhledávají soukromí a klidnou dovolenou.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 27°C
Teplota vody: 30°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Enchanted Island, Seychely
Název hotelu/resortu: Enchanted Island resort
Přeprava
Zobrazit mapu