Mahe, Seychely

Eden Bleu hotel

Poloha: Hotel leží na uměle vybudovaném ostrově Eden, pouhých 6 km od mezinárodního letiště, nedaleko Victorie. Na ostrově je rezidenční čtvrť, nákupní galerie Eden Plaza s možností nákupu potravin, upomínkových předmětů a suvenýrů. V blízkosti hotelu se nachází několik barů, restaurací, kasino, welness centrum a supermarket.
Vybavení: Hotel má recepci s nepřetržitou službou, restauraci Marlin Bleu s terasou u bazénu, bar, venkovní bazén s lehátky, fitness centrum, moderní konferenční prostory, concierge a špičkové konferenční centrum s kapacitou až 340 osob. V celém hotelu je dostupné beplatné WiFi, hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu k moři.
Ubytování: Deluxe pokoje (35 m2) jsou moderně zařízené, mají výhled na přístav a další části města, balkón, klimatizaci, stropní ventilátor, satelitní TV, TV s plochou obrazovkou, mini bar, trezor vybavení k přípravě kávy a čaje, koupelnu se sprchovým koutem, fén. Luxusní suite (45 m2) má obývací pokoj s pohovkou, ložnicí a velký balkón.
Stravování: dle výběru
Náš tip: doporučení: Jedná se o městský hotel v hodný pro aktivní dovolenou, k podnikání výletů po ostrově Mahé a na další ostrovy, k přenocování před odjezdem ze země nebo obchodní jednání.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 27°C
Teplota vody: 30°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mahe, Seychely
Název hotelu/resortu: Eden Bleu hotel
Přeprava
Zobrazit mapu