Mahe, Seychely

Constance Ephelia Seychelles

Poloha: Hotel Ephelia Resort, je situovaný v nedotčené oblasti západního pobřeží Mahé. Má exkluzivní umístění u mořského národního parku Port Launay. Celý komplex se rozprostírá podél dvou nádherných pláží s jemným bílým pískem. Na klidnější jižní je mělké moře, zatímco severní je lepší na plavání. Ephelia je součástí řetězce Constance, který vlastní i hotel Lemuria Resort na ostrově Praslin. Ideálně se hodí pro kombinované pobyty na ostrovech Mahé a Praslin.
Vybavení: Constance Ephelia je postavený na obrovském pozemku 120 hektarů a ve svém středu má les z mangrovníků, palmy u pláže a vše krásně splývá s okolní bujnou tropickou vegetací. K dispozici je pět restaurací a barů: "Corossol Live“ - hlavní restaurace resortu a s nabídkou mezinárodní kuchyně, "Helios Mediterranean“ - elegantní restaurace na jižní pláži, kde se formou bufetu podávají jídla jižní Francie, Itálie, Španělska, Maroka, Libanonu atd., "Restaurant Adam & Eve… „Ethnic Grill“ - nachází se na jižní pláži, přímo vedle Junior Suites - s klidnou a uvolněnou atmosférou a designem této restaurace, "Cyann „Signature cuisine“ - moderní a vysoce kvalitní restaurace, která se nachází v přízemí Hillside vil, čímž se hostům nabízí nádherný výhled na přímořský národní park Port Launay, "Sushi bar"- umístěný u bazénu, "Seselwa „Cuisine des Iles“ - restaurace s živou atmosférou a výhledem na překrásnou severní pláž, nabízející kreolské speciality a mořské plody, grilované přímo před Vašimi zraky. V resortu dále naleznete 4 plavecké bazény s lehátky. Lázně mají rozlohu 6000 m2 a jsou umístěny přímo uprostřed nádherných tropických zahrad. Dále můžete využít lázeňských služeb v Pavilonu Jóga, saunu, jacuzzi, vyhřívaný bazén, vlasové studio, kosmetické centrum atd. K dispozici je také nabídka, především vodních sportů.
Ubytování: Ubytování je rozděleno do sedmi kategorií: "Junior Suite" (62 m2), "Senior Suite" (80 m2) - obě jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s vanou a oddělenou sprchou, WC, vysoušečem vlasů, obývací částí, TV LCD se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, Wifi připojením, připojením pro iPod, CD a DVD přehrávačem atd. Dále se zde nachází "Family Villas" (350 m2) - 3 ložnice a soukromý bazén. Tyto prostorné a stylově navržené apartmány jsou kromě jiného vybaveny chladičem na víno s nabídkou vín a vybavením na přípravu čaje a kávy. Beach villas (370m2) se dvěma ložnicemi a soukromým bazénem. Tyto vily se nachází na severním pobřeží Port Launay. Speciální kategorii tvoří "Hillside Villas" se soukromým bazénem. Tyto vily jsou rozděleny dle počtu ložnic. Je zde pět vil s jednou ložnicí (120 m²) a tři se dvěma ložnicemi (220 m²). Z těchto vilek je krásný výhled na přímořský národní park v Port Launay. "Spa villas" (330m2) nabízí kromě jiného soukromý bazén s krytým venkovním posezením určeným pro relaxaci. Nejhezčí výhled na oceán nabízí "Presidential Villas" (980m2) se třemi ložnicemi. Specialitou tohoto apartmánu je vlastní tělocvična a osobní lázně.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velmi hezký a příjemný resort.
Teplota den: 30°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

 

 

 


Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mahe, Seychely
Název hotelu/resortu: Constance Ephelia Seychelles
Přeprava
Zobrazit mapu