Mahe, Seychely

Avani Seychelles Barbarons

Poloha: Hotel leží na západním pobřeží ostrova Mahé na krásné pláži Barbarons Beach cca 30 minut od mezinárodního letiště a hlavního města, Victorie. Resort je umístěn podél naučné stezky, která směřuje k historicky známému vyhlídkovému místu Mission Lodge. V blízkosti hotelu leží další krásná pláž Grand Anse, kam se můžete vydat na výlet. V hotelu je 124 pokojů a suit s balkónem nebo terasou.
Vybavení: Hotel má recepci s nepřetržitou službou, bar, hlavní restauraci, bazén, tenis, fitness centrum, jógu, kurzy vaření, dětský klub, konferenční místnost, lázně, lehátka a plážové osušky jsou k dispozici u bazénu i u moře zdarma, udržovanou exotickou zahradu, wifi připojení v celém hotelu zdarma.
Ubytování: V hotelu je několik kategorií ubytování. 28 Avani Beach Acess Rom (32 – 36 m2), pokoje jsou umístěny v přízemí nebo prvním patře. 42 Avani Garden View Rooms (32 m2), 41 Avani Ocean View Rooms (32 – 36 m2) mají výhled na moře a do zahrady nebo na moře a bazén. 9 Avani Beachfront Rooms leží v blízkosti moře a 4 Avani Ocean View Suites (65 m2) mají dvojnásobnou velikost. Všechny pokoje mají klimatizaci, stropní ventilátor, satelitní TV, TV s plochou obrazovkou, mini bar, vybavení na přípravu kávy a čaje, fén, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, balkón nebo terasu, vybavenou stolkem a židličkami k příjemnému posezení k kávy či čaje.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Hotel s krásnou bílou pláži je vhodný pro všechny věkové skupiny, vyhledávající klidnou dovolenou v příjemné atmosféře.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 27°C
Teplota vody: 30°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mahe, Seychely
Název hotelu/resortu: Avani Seychelles Barbarons
Přeprava
Zobrazit mapu