Mahe, Seychely

Annantara Maia Seychelles Villas

+
Poloha: Resort leží na ostrově Mahé na pláži Anse Louise. Svým klientům poskytuje maximální soukromí, luxus a jedinečný servis s programem all inclusive.
Vybavení: Resort se skládá z 30. vil, které leží v tropické zahradě o rozloze 12 akrů, jen pár kroků od krásné písčité pláže s bílým pískem. Tropická zahrada plná exotických rostlin a vzácných květin dostala v roce 2008 prestižní ocenění za svoji výjimečnost. Resort má recepci s nepřetržitou 24 hodinovou službou, bazén, restauraci, bar, obchod, lázně, fitness a welness centrum, bezplatně můžete využít prádelnu, nechat se hýčkat kurzy jógy. V resortu se můžete věnovat potápění, jízdě na šlapacích loďkách, jízdě na kajaku. Výlety do Mahé a na další ostrovy, rybaření a motorové sporty – za poplatek. Potápění včetně výstroje je zdarma (soukromé potápění může být za poplatek). Hosté jsou v rezortu vítáni šampaňským.
Ubytování: Všechny vily mají klimatizaci s individuální kontrolou, stropní větrák, satelitní TV, TV s plochou obrazovkou, DVD, domácí kino, CD, venkovní Gazebo umístěné v přírodě s velkou pohovkou. Maia Signature vila zaručují hostům soukromí, luxus a klid. Vily leží v dostatečně vzdálenosti jedna od druhé a nabízí malebný výhled na oceán. Každá vila má přímý vstup na pláž. Pouze 2 vily leží na úpatí svahu. Ocean Front Vila má soukromou pláž s tropickou zahradou, která vily od sebe odděluje. Vily jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo přátele. Je možné si rezervovat 2 vily vedle sebe. Ocean Panoramic vila leží ve svahu, nabízí soukromí, jsou ideální pro dvojice. Nabízí malebný 180 panoramatický výhled na Indický oceán a tropickou zeleň. Ocean View vily jsou umístěny v tropické zahradě, mají bazén a výhled na pláž Anse Louis.
Stravování: All inclusive můžete povečeřet dle svého gusta, místní šéfkuchař Vám připraví pokrmy kreolské, francouzské, indické, středomořské, asijské kuchyně formou a la carte z místních čerstvých surovin. V resortu Vám ve všem vyjdou vstříc, můžete povečeřet na pláži při svíčkách, grilovat u své vily a nebo si nechat přinést jídlo do vily v jakoukoliv hodinu. All inclusive zahrnuje: všechny denní pokrmy, nealkoholické a prémiové alkoholické nápoje jsou servírované formou a la carte Uvítací láhev šampaňského v den příjezdu, služby komorníka, neomezené potápění během pobytu, vybavení na potápění. Resort si může účtovat poplatek za loď a potápění), Wifi, hodiny Jógy. Pro hosty Maia Signature vila je zahrnuta láhev šampaňského dle výběru hosta, barbecue u vaší vily bez dalších příplatků, denně soukromé hodiny jógy ve Vaší vile, 1 x za pobyt manikúra a pedikúra ve vile, dřívější přihlášení na pokoj a pozdější odhlášení z pokoje (dle obsazenosti hotelu).
Náš tip: Unikátní resort zaručuje exkluzivní služby včetně stravování formou all inclusive na vysoké úrovni. Doporučujeme náročným klientům, kteří vyhledávají soukromí a chtějí být hýčkáni.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 27°C
Teplota vody: 30°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mahe, Seychely
Název hotelu/resortu: Annantara Maia Seychelles Villas
Přeprava
Zobrazit mapu