oblast Amazónie, Peru

WASAI TAMBOPATA LODGE

Poloha: Wasai Tambopata Lodge se nachází v samém srdci Amazonky, přibližně 50 km od Puerto Maldonado v přímém směru a přibližně 120 km uprostřed řeky v srdci národní rezervace Tambopata Candamo, obklopené národními parky. V okolí je 20 km chráněných lesních stezek, což zvyšuje možnosti pro pozorování amazonské přírody. Můžete navštívit místní komunitu v Baltimore a sdílet způsob života a přírodní krásy, jako jsou vodopády El Gato či papoušci na jílových stěnách. Rybolov je také možný. Na horním toku se již nenacházejí žádné další lodge. Málo lidí a blízkost Andů vytvářejí lokalitu s bohatou flórou a faunou, která není vidět v jiných oblastech amazonského deštného pralesa.
Vybavení: Hostům tohoto lodge je k dispozici centrální budova s restaurací, barem, společnými prostory k odpočinku, houpacími sítěmi, knihovnou, kuchyňkou a WIFI zónou. V okolí je možné využívat dobrodružství v podobě zipline, lanových mostů, tříkřídlá, plovoucích lan, rybaření, či lezení na stromy.
Ubytování: K dispozici je 21 krásných lodge vyrobených v regionálním typickém stylu (tj. dřevo s palmovými kamennými terasami), některé s výhledem na řeku. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, sítě proti hmyzu, terasy s houpacími sítěmi.
Stravování: plná penze
Náš tip: Hezký lodge se nachází hluboko do džungli a naskýtá se tedy možnost zažít mnohem více dobrodružství, než v okrajových částech.
Teplota den: 29°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 0°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: oblast Amazónie, Peru
Název hotelu/resortu: WASAI TAMBOPATA LODGE
Přeprava
Zobrazit mapu