oblast Amazónie, Peru

WASAI MALDONADO ECOLODGE

Poloha: Wasai Puerto Maldonado je přírodním útočištěm pro volně žijící živočichy, vytváří biotop pro různé druhy ptáků, lenochů, opic a dalších savců, které jsou často vidět v blízkosti lodge. Wasai Maldonado EcoLodge se nachází v bloku od hlavního náměstí. Snadný přístup k hlavním službám a zábavním místům města. Lodge se nachází na okraji řeky v džungli města Puerto Maldonado, hlavního města Madre de Dios v jihovýchodním Peru.
Vybavení: K dispozici je hotelová restaurace – nachází se 25 m nad břehem řeky a nabízí nádherný výhled na řeku a okolní vegetaci. Kuchyně je považována za nejlepší v regionu a nabízí typické i mezinárodní pokrmy. Bar ve 2. patře, zase nabízí nejlepší výhled na řeku a osvěžující exotické nápoje. K dispozici j také plavecký bazén, který je obklopen původní vegetací a nabízí nádherný výhled na řeku Madre de Dios. V baru u bazénu si můžete vychutnat exotické a tradiční nápoje. .
Ubytování: Lodge nabízí tři kategorie ubytování. Pro hosty je připraveno ubytování v bungalovech vyvýšených na chůdách s místním architektonickým stylem, který se mísí s přírodním prostředím. Každý bungalov nabízí relaxační výhled na řeku Madre de Dios.. Všechny bungalovy mají 35 m2, jsou pěkně zdobené a vybavené tak, aby vyhovovali vašim potřebám. Najdete zde frigo bar, teplou vodu, klimatizaci (na přání), ventilátory, kabelovou televizi, výhled na řeku, pokojovou službu apod.
Stravování: plná penze
Náš tip: Příjemný a zajímavý lodge, nacházející se u vstupu do národních parků
Teplota den: 29°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 0°C

Fotogalerie

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: oblast Amazónie, Peru
Název hotelu/resortu: WASAI MALDONADO ECOLODGE
Přeprava
Zobrazit mapu