Queenstown, Nový Zéland

Millbrook resort Queenstown

Poloha: Velice hezký resort Millbrook se nachází spolu s golfovým hřištěm a lázněmi na 500 akrech v Queenstownu - Nový Zéland a těší klidu venkova, Millbrook se nachází pouze 20 minut jízdy od Queenstownu, 10 minut jízdy od mezinárodního letiště a dvě minuty od nedaleké historické vesnice Arrowtown, kde se těžilo zlato. Přijeďte si užít ráj na Millbrook. Jak jednou přijedete, už nikdy nebudete chtít odejít ...
Vybavení: Pro hosty tohoto kouzelného resortu je připraveno malé lobby, celkem pět restaurací a barů, s nabídkou místní, japonské i mezinárodní kuchyně, internetová místnost, čistírna, 24 hodinová služba, směnárna a především golfové hřiště a lázně "Millbrook" jsou známé jak lokálně, tak i po celém světě, Navštivte plně vybavené lázeňské centrum s fitness centrem s bazénem, ​​saunami a horkými bazény a nechte se hýčkat.
Ubytování: Millbrook Resort nabízí vynikající ubytování. K dispozici je celkem 175 pokojů, rozdělených do několika kategorií. Krásně zařízené superior pokoje, apartmá či vily s úchvatnými pohledy, které obklopují celý resort. K základnímu vybavení mimo jiné patří klimatizace, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, trezor, telefon s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, minibar, internetové připojení a další.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velice hezký resort, vhodný zvláště pro milovníky golfu a přírodních krás.
Teplota den: 23°C
Teplota noc: 14°C
Teplota vody: 18°C

Fotogalerie

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Queenstown, Nový Zéland
Název hotelu/resortu: Millbrook resort Queenstown
Přeprava
Zobrazit mapu