Nový Zéland

Blanket Bay Lodges

Poloha: Hotel Blanket Bay Lodge je známý jako jeden z nejlepších na Novém Zélandu a ten, který se odlišuje od ostatních. Nikde jinde nenajdete tak širokou škálu aktivit a zároveň příležitostí k rekreaci a k obnovení fyzických i psychických aspektů vašeho těla.
Vybavení: Hotel nabízí svým klientům celou řadu možností, např. rybolov, turistiku, vodní sporty, jízdu na koni, lyžování, kanoistiku, pěší trasy při procházkách vinicemi v národních parcích atd. To vše naleznete v okolí Blanket Bay. Není divu, že média, jako jsou National Geographic, Discovery Channel, Conde Nast Traveler a další považují Blanket Bay za jeden z nejlepších luxusních oblastí na světě.
Ubytování: Ubytování v Blanket Bay je rozděleno do 5ti kategorií: Tři velkoryse vybavené apartmá a čtyři vilky typu apartmá. Všechny jsou vybaveny luxusním nábytkem a použité přírodní materiály jsou v souladu s okolním prostředím. Všechny pokoje jsou umístěny tak, aby svým klientům poskytovali nádherný výhled na jezero a hory. Všechny pokoje mají také vlastní balkon nebo terasu a apartmá mají navíc kamenné krby. Ubytování odráží koloniální atmosféru typickou Nového Zélandu. Hlavní chata je postavena z břidlice a s dřevěnými trámy. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, vysokorychlostním připojením k internetu a DVD přehrávačem.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Hezký a malý resort patřící do řetezce "Small resorts"
Teplota den: 26°C
Teplota noc: 15°C
Teplota vody: 0°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Nový Zéland
Název hotelu/resortu: Blanket Bay Lodges
Přeprava
Zobrazit mapu