Mexiko

Zöetry Casa del Mar Los Cabos

Poloha: Tento nádherný resort se nachází přímo u krásné, bílé soukromé pláži v části San Jose del Cabo. V blízkosti se nachází centrum jezdectví "Cuadra San Francisco", přírodní rezervace "Parque Natural del Desierto" a golfové hřiště "Cabo Real Golf Course". V blízkosti se nachází také Pláž Chileno. Místo je vhodné pro pozorování velryb. Transfer do hotelu trvá cca 50 minut.
Vybavení: K vybavení resortu patří lobby, 5 venkovních bazénů a bazén pro děti, jacuzzi, sauna, parní lázně, lázně Zoentry Wellnes & SPA, 4 tenisové kurty, fitness centrum, butiky, několik restaurací a barů, např: tři gurmánské restaurace à la carte, "Tapanco" - v hlavní hale, "Mezquite - přední gurmánská jídla (grilované speciality, včetně čerstvých mořských plodů a steaků), "Snack Bar", "Tortuga" - bar u bazénu, "Las Ballenas", "Maguey"- výběr tropických koktejlů, pivo a víno a další.
Ubytování: Hostům resortu Zoetry Casa Del Mar Los Cabos je k dispozici celkem 63 pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií: K základnímu vybavení patří klimatizace, sociální zařízení (k vybavení koupelny patří masážní vana, župan, značkové toaletní potřeby a toaletní stolek se zrcadlem), bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu, televize s plochou obrazovkou (42 palcová) se satelitním příjmem, CD přehrávač, minibar, telefon s přímou volbou, varná konvice na přípravu kávy/čaje, vestavěný trezor, balkon či terasa s nábytkem s výhledem na moře, na bazén nebo do zahrady.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Nádherný resort s vynikajícím servisem.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Mexiko
Název hotelu/resortu: Zöetry Casa del Mar Los Cabos
Přeprava
Zobrazit mapu