Riviera Maya, Mexiko

El Dorado Seaside Suites Riviera Maya

Poloha: El Dorado Suites je nejnovějším přírůstkem do hotelového řetězce Karisma. Jedná se luxusní resorty s labužnickými gastronomickými zážitky a je určen pouze pro dospělé. Od letiště je vzdálen cca 45 minut jízdy autem.
Vybavení: Vybavení je klasické a na vysoké úrovni. V tomto řetězci kladou důraz na kuchyni, stejně jako v jejich sesterském areálu, El Dorado Royale. Všechny restaurace jsou výhradně a la carte (mexické, asijské, italské i mezinárodní kuchyně s mění denní menu). K vybavení patří nonstop otevřené lobby, plavecký bazén, lázeňské centrum, krásná tropická zahrada, obchod, služby, sportovní vyžití a další.
Ubytování: K dispozici je je zde 196 dvou a čtyřlůžkových apartmánů, které se nachází jen pár kroků od pláže. Jsou rozděleny do několika kategorií. K základnímu vybavené patří klimatizace, stropní ventilátor, TV se satelitním příjmem, minibar, telefon s přímou volbou, konvice na přípravu kávy/čaje, sociální zařízení, trezor, vysoušeč vlasů atd. Prostě zde naleznete vše, co potřebujete ke strávení klidné a pohodové dovolené.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Tento kvalitní resort je určen pouze pro dospělé.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Riviera Maya, Mexiko
Název hotelu/resortu: El Dorado Seaside Suites Riviera Maya
Přeprava
Zobrazit mapu