severní část ostrova, Mauricius

The Oberoi resort

Poloha: Tento velmi luxusní resort The Oberoi kombinuje bohatou přírodní krásu s luxusem. Resort se rozkládá na 20 akrech krásné subtropické zahrady s 600 metry pobřeží.
Vybavení: K vybavení tohoto luxusního resortu patří několik restaurací, které nabízejí panoramatické výhledy na Indický oceán. Můžete si vychutnat pokrmy pod hvězdnou oblohou s pohádkovým menu (evropská, orientální a kreolská kuchyně). Exotické květiny a svíčky na hladině bazénu Vás za zvuků večerní hudby zcela uchvátí. Hostům jsou k dispozici také dvě intimní, malé a romantické pláže. Z obou pláží máte krásný výhled na rozlehlý oceán a můžete využít i široké nabídky vodních sportů. Dále venkovní bazén, parní sauna, stoper trenažér, rotoped, multigym, veslovací trenažéry, běžecké pásy a tenisové kurty.
Ubytování: K dispozici jsou luxusní vily s mramorovými koupelnami a zapuštěnými vanami, některé s vlastními bazény, které nabízejí krásné panoramatické výhledy na oceán a do zahrady. Jsou rozděleny do čtyř kategorií: Luxury Pavilion – s prostornou ložnicí, Luxury Villa - se soukromou zahradou a jídelním altánkem, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy i pod širým nebem, Luxury Villa - se soukromým bazénem o rozměrech 8×4,5 metru a Royal Villa - které se nacházejí uprostřed tropické zahrady. Mají rozlohu 650 m2 a elegantně zařízený obývací pokoj s výhledem na bazén (55 m2) a na oceán. K základnímu vybavení patří satelitní TV, DVD přehrávač, připojení k internetu, elektronický trezor, IDD telefon, osobní bar a 24-hodinová soukromá jídelna. Každá koupelna má samostatný sprchový kout a vanu zapuštěnou ve světlém mramoru s výhledem na venkovní zahradu. Tyto vily představují exkluzivní a luxusní zázemí pro ty, kteří hledají klid a soukromí.
Stravování: snídaně, nebo polopenze
Náš tip: Velmi luxusní resort s vynikajícím servisem a službami.
Teplota den: 29°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 26°C

 

 

         ****************************************

                   video 

 


      
Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: severní část ostrova, Mauricius
Název hotelu/resortu: The Oberoi resort
Přeprava
Zobrazit mapu