jihozápadní část ostrova, Mauricius

Maradiva Villas Resort & Spa (dříve Taj Exotica)

Poloha: Maradiva resort leží na západním pobřeží ostrova Mauricius přímo na Wolmar beach, což je osmi set metrová součást známé oblasti Flic – en Flac s výhledem na známou zátoku Tamarin Bay. Hotel je řazen do mezinárodního řetězce THE LEADING HOTELS. V roce 2010 obdržel prestižní cenu World Travel Award jako nejlepší světový ostrovní resort a rovněž cenu jako nejlepší resort na ostrově Mauricius. Vzdálenost od letiště cca 60 minut jízdy, od hlavního města PORT LOUIS cca 30 minut jízdy.
Vybavení: Resort, který patří k nejlepším na Mauritiusu nabízí svým klientům recepci, 2 restaurace, 2 bary, (středomořská, mauritijská), plavecký bazén, lázně, fitness centrum, možnost potápění šnorchlování, vodních sportů (windsurfing, vodní lyže, rybaření, tenis …), obchod, kadeřnický salón, dětský klub, obchodní centrum, internet, pronájem automobilů.
Ubytování: Nabízí 65 exkluzivních vil. . Luxury Suite Vila a Luxury Suite Vila Beach Front o rozměru 163 m2 a bazénem 14 m2 má klimatizaci, stropní větrák, mini bar, trezor, varnou konvici, fén, telefon, plazmovou TV, satelitní TV, CD/DVD přehrávač, internetovou přípojku, koupelnu se sprchou a WC, venkovní sprchu,zahradu, terasu, jídelnu, sedací soupravu, plážová lehátka se slunečníky. Exclusive Suite Villa o rozměru 220 m2 s bazénem o rozměru 25 m2 má velkou manželskou postel (king size bed), klimatizaci, stropní větrák, mini bar, trezor, varnou konvice, fén, telefon, plazmovou TV, satelitní TV, DVD/CD přehrávač, internetovou přípojku, koupelnu s vanou a sprchou, WC, venkovní sprchu, zahradu, gauč , jídelní stůl, župan, pantofle, plážové ručníky.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Hezký a velice kvalitní resort
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: jihozápadní část ostrova, Mauricius
Název hotelu/resortu: Maradiva Villas Resort & Spa (dříve Taj Exotica)
Přeprava
Zobrazit mapu