východní část ostrova, Mauricius

Constance Belle Mare Plage

Poloha: Krásný a luxusní resort Constance Belle Mare Plage se nachází na východním pobřeží ostrova Mauritius. Je lemován více jak dva kilometry dlouhou pláží s bílým pískem a je známý pro svoji dokonalost a tradiční mauricijský styl, v kombinaci se současným módním designem. Resort je oblíbený pro všechny, kteří hledají odpočinek a soukromí. Právě kombinace perfektního servisu a prostoru Vám umožní maximálně vychutnat nádhernou oblast Belle Mare Plage.
Vybavení: K dispozici je několik kulinářských restaurací. Ochutnejte místní delikatesy od mistrů mauricijské kuchyně, nebo vyzkoušejte Blue Penny Café", s vysokou kvalitou podávaných pokrmů, kterou můžete doplnit sklenkou vynikajícího vína. V restauraci "La Citronelle" můžete dopřát svým chuťovým buňkám cestu kolem světa - výběrem z velmi pestrého bufetu. Odlehlejší restaurace "La Spiaggia" je zase ve středomořském stylu a restaurace "Deer Hunter" podává pokrmy z místní zvěřiny. Občerstvit se můžete rovněž ve "The Swing", který se nachází u golfového klubu. Plážové restaurace "Indigo" a "La Kaze" se zase specializují na lehké obědy a tematické večery, které jsou vyhledávané pro jejich originalitu, např. lobster menu, či barbecue menu osloví snad každého gurmána. V areálu naleznete šest barů, které jsou rozmístěny tak, aby jste k nim neměli daleko. V resortu můžete dále využívat tenis, beach volejbal, minigolf, či stolní tenis. K dispozici jsou i dvě golfová hřiště "Legend" a "Links", dále fitness, lázně "Spa de Constance" a "Shiseido Spa", dětský klub a velké množství vodních sportů. Zde si každý přijde na své.
Ubytování: Resort nabízí různé ubytování rozdělené do několika kategorií. Prestige room (45m2) jsou situovány ve dvoupatrových budovách v jižním cípu resortu a lze je vzájemně propojit, proto si svou oblíbenost získaly mezi rodinami. Junior suite (68 m2) si můžete vybrat mezi pokoji v patře s výhledem na oceán, nebo přímo na pláži. Klid a pohodu naleznete v Deluxe Suite (96 m2) s nejlepším výhledem. Absolutně komfortní jsou vily (375 m2) - se dvěma ložnicemi a (525 m2) - se třemi ložnicemi. Obě kategorie s privátní zahradou a bazénem. Nejvyšší kategorií je Presidential vila (650m2), která se nachází v klidném prostředí u pláže a kromě naprostého luxusu nabízí moderní prostředí. Každá kategorie nabízí terasu, nebo balkon, klimatizaci, místo pro společné posezení, satelitní TV, připojení k internetu, minibar, trezor a pokojový servis.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Kvalitní hotel s vynikajícím servisem a službami. Je vhodný i pro náročné klienty.
Teplota den: 27°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 26°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: východní část ostrova, Mauricius
Název hotelu/resortu: Constance Belle Mare Plage
Přeprava
Zobrazit mapu