východní část ostrova, Mauricius

Ambre resort & Spa

Poloha: Resort se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius. Centrum Flac en Flac se nachází 15 minut jízdy od hotelu, hlavní město Port Louis je hodinu jízdy autem a mezinárodní letiště Plaisance-Sir Seewoosagur Ramgoolam 45 minut jízdy od hotelu.
Vybavení: Resort má tradiční architekturu s doškovými střechami a okouzlující přátelskou atmosféru. Hosté mohou využívat lobby s 24-hodinovou recepcí, hotelový trezor, směnárnu, kadeřnický salon, dětský klub, kavárnu, několik barů a restaurací, diskotéku, velký bazén (500m2) s barem, vodní sporty, zábavné programy, aqua fit, fitness centrum, tenisový kurt, kulečník a další. K dispozici je také sauna, parní lázeň, lázeňské procedury a masáže.
Ubytování: K dispozici je celkem 298 pokojů, které jsou rozděleny do 4 kategorií. 140x Superior room (74 s výhledem do zahrady a 66 s výhledem k moři). 112x Privilege pokoje, 26x Junior Suite, 6 Suites a 14 Executive Suite. Všechny jsou vybaveny komfortním nábytkem v kreolské stylu. K základnímu vybavení patří klimatizace, minibar, televizor se 3 místními a 13 satelitními kanály, telefon s přímou volbou a další.
Stravování: All inclusive
Náš tip: Velice hezký a příjemný resort, který se nachází v jedné z nejhezčích částí ostrova.
Teplota den: 28°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 26°C

 

 

Kliknutím na  SVATBY A SVATEBNÍ CESTY  naleznete speciální nabídku pro novomanžele a také na svatbu.


Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: východní část ostrova, Mauricius
Název hotelu/resortu: Ambre resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu