Martinik

Le Cap Est Lagoon Resort & Spa

Poloha: Le Cap Est Lagoon Resort & Spa se nachází na pobřeží dvou zátok východního pobřeží ostrova mezi Le François a Le Vauclin. Fort-de-France, leží 30 kilometrů a letiště Lamentin 20km od rezortu. Transfer z letiště trvá cca 30 minut.
Vybavení: Klientům hotelu je k dispozici vše, co potřebují ke klidné dovolené. Nábytek v rezortu je laděn do balijského stylu a místní kuchyně se těší velké slávě. Naleznete zde restaurace s mezinárodní a karibskou kuchyní, lobby, vinný sklep, bar na pláži, plavecký bazén, videoknihovnu s půjčovnou DVD, butik, fitness centrum, hudební představení, lázně s masážemi, hydroterapie, saunu, salón krásy atd...
Ubytování: Hotel má celkem 50 pokojů. Garden Suite pokoje jsou v jedno a dvouposchoďových budovách s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, king-size postelemi, koupelnou, odděleným WC, vysoušečem vlasů, telefonem a internetem, plazmovou TV, DVD s CD přehrávačem, trezorem, klimatizací, minibarem, terasou či lodžií s výhledem do zahrady. Deluxe Suite mají navíc venkovní sprchu, malý bazének a výhled na moře. Executive Suite jsou velice prostorné, pohodlné a s ještě větším vybavením.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Elegantní hotel s vysokým standartem
Teplota den: 30°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Martinik
Název hotelu/resortu: Le Cap Est Lagoon Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu