North Ari Atoll, Maledivy dovolená

W Retreat & Spa Maldives

Poloha: Uprosřed North Ari atolu a ukrytý v tyrkysových vodách Indického oceánu naleznete romantický ostrov Fesdu a na něm hotel W Retreat & Spa. Transfer z mezinárodního letiště v Malé na ostrov trvá cca 25 minut letu hydroplánem. Čeká Vás zde idylický úkryt před dnešním uspěchaným světem. Na své si zde přijdou jak vyznavači vodních sportů tak ti, kdo touží po klidné relaxaci v lázních a na pláži.
Vybavení: K dispozici je několik barů a restaurací - Fire, Fish, Kitchen, Pool Bar, Sip, 15 Below a Wet. Dále plavecký bazén, biliár, stolní tenis, jóga, fitness centrum, obchod se suvenýry, internetové připojení, směnárna, lázně Away Spa, kadeřnictví a manikúra, šnorchlování, potápěčské výlety na korálové útesy nebo k potopeným vrakům, výlety na útes s doprovodem mořského biologa, kite surfing, vodní lyžování, windsurfing, rybolov, jízda na katamaránu, wake boarding, knee boarding, aqua aerobic, podvodní i nadvodní skútr SeaBob, jízda na průhledném kajaku.
Ubytování: Připraveno je ubytování v několika kategoriích - Beach Oasis, Ocean Oasis, Ocean Oasis Lagon View, Seascape Escape a Ocean Haven. K vybavení pokojů patří klimatizace, TV se satelitním příjmem, DVD/CD přehrávač, venkovní sprcha, vysoušeč vlasů, internetové připojení, vybavení na přípravu čaje a kávy, minibar, trezor, hypoalergenní polštáře, non-stop pokojová služba, lehátka na opalování atd...
Stravování:
Náš tip: kvalitní resort s výborným servisem
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: North Ari Atoll, Maledivy dovolená
Název hotelu/resortu: W Retreat & Spa Maldives
Přeprava
Zobrazit mapu