Noonu Atoll, Maledivy dovolená

Roxy Maldives & Spa - dříve Zitahli

Poloha: Luxusní resort Roxy Maldives (dříve Zitahli) je obklopen nedotčenými útesy, tyrkysovou vodou s nádhernými plážemi a byl otevřen v srpnu 2008. Moderní a elegantní vilky byly postaveny tak, aby poskytovaly klid a soukromí, což vytváří ideální atmosféru. Na ostrov Kuda-Funafaru v maledivském atolu Noona se dostanete hydroplánem, jehož let trvá cca 45 minut.
Vybavení: K vybavení resortu patří několik restaurací a barů - Breeze (mezinárodní kuchyně), Mosaic (středomořská kuchyně), Poolside (lehká jídla přímo u bazénu), 5 Degree North (nabízí širokou škálu nápojů), Indigo (s nádherným výhledem na západ slunce), nebo si můžete vychutnat soukromou večeři při svíčkách ve své vilce - In Villa Dining. Naleznete zde rovněž plavecký bazén se sladkou vodou, obchody, směnárnu, fitness centrum, lázně, které nabízí organické kúry doplněné relaxací v bazénu a bylinými koupelemi. Další aktivity: windsurfing, kite surfing, plavba na katamaránu, kánoe, kajaky, vodní lyžování, wakeboarding, knee boarding, pronájem člunu, potápění a další. Wi-fi připojení v prostorách hotelu.
Ubytování: K dispozici je zde celkem 50 vilek, rozdělených do několika kategorií - 9 Deluxe Beach Villas (175 m2), 11 Super Deluxe Beach Villas s bazénem (220 m2), 10 Aqua Villas (186 m2) a 20 Super Deluxe Aqua Villas s bazénem (190 m2). Všechny vilky mají klimatizaci, koupelnu s výhledem na oceán, vnitřní a venkovní sprchu, vanu umístěnou uprostřed koupelny, oddělené šatní skříně, lehátka na opalování, pohovky (vnitřní i venkovní), TV s plochou obrazovkou a satelitním příjmem, DVD přehrávač, trezor, minibar, varnou konvici na přípravu kávy/čaje atd...
Stravování: dle výběru
Náš tip: luxusní resort vhodný pro náročné klienty
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

 

 


Fotogalerie

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Noonu Atoll, Maledivy dovolená
Název hotelu/resortu: Roxy Maldives & Spa - dříve Zitahli
Přeprava
Zobrazit mapu