North Ari Atoll, Maledivy dovolená

Constance Halaveli Maldives

Poloha: Luxusní resort Constance Halaveli se nachází na North Ari Atoll a od letiště je vzdálen cca 62 km. Resort byl otevřen v létě 2009 a je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Ostrov má rozlohu pouhých 350 x 170 m a dá se obejít za 12-15 minut. Transfer hydroplánem trvá necelých 30 minut.
Vybavení: V tomto resortu naleznete několik restaurací a barů, např. "The Jahaz", kde se servíruje mezinárodní kuchyně, restaurace a bar "The Jing" (na kůlech) je ideálním místem na pozorování okolí, restaurace "The Meeru" nabízí širokou nabídku mořských plodů ve stylu „al fresco“ a další.. Dále zde naleznete plavecký bazén, 2 butiky, zlatnictví, lékařskou službu, dětský klub, lázně SPA Club Valmont, fitness centrum, tenisové kurty, množství sportovního vyžití - plážový volejbal, badminton, potápěčské centrum, šnorchlování, rybaření, možnost různých výletů a další.
Ubytování: K dispozici je ubytování v oblíbených vodních vilkách, jejichž počet je největší na Maledivách, proto klienti mohou využít buggy autíčka. K dispozici jsou plážové vilky (350m2) a pro rodiny s více dětmi je možné nabídnout dvoupatrové plážové vilky (410m2). Všechny vilky disponují vlastním bazénem a některé i menší zahradou. V resortu je k dispozici i tzv. prezidentská plážová vila o rozloze (700m2). Ve všech vilách je klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a vanou, telefon s mezinárodní předvolbou, plazmová TV se satelitními programy, minibar, varná konvice na přípravu kávy a čaje, chladnička vín, DVD přehrávač, elektronický trezor, vysoušeč vlasů a wifi připojení atd...
Stravování: dle výběru
Náš tip: Další z řady vynikajících resortů s kvalitními službami.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: North Ari Atoll, Maledivy dovolená
Název hotelu/resortu: Constance Halaveli Maldives
Přeprava
Zobrazit mapu