Baa Atoll, Maledivy dovolená

Anantara Kihavah resort & Spa

Poloha: Tento kvalitní resort se nachází na nádherném ostrově na Baan Atoll. Zavřete oči a představte si život na luxusním opuštěném ostrově s kymácejícími se palmami a nekonečných horizontů modři. Resort je určený pro náročnou klientelu vyhledávající kvalitní služby. Byl otevřen v roce 2011 a jeho vzdálenost od letiště v Male je 136 km.
Vybavení: K dispozici je lobby s nepřetržitým provozem, několik barů a restaurací, kde rozhodně stojí za povšimnutí to, že tento resort, jako druhý na Maledivách disponuje prosklenou podmořskou restaurací "Underwater Dining", s neskutečným zážitkem. Dalšími restauracemi, či bary jsou Plates, Manzaru Pool Bar and Restaurant a Dining By Design. V resortu dále naleznete kromě bohatého vybavení také velice kvalitní lázně, či nabídku vodních sportů. Ponořte se do neprobádaného světa podmořského života a v křišťálově čistých vodách prozkoumejte ještě neobjevené, nebo si prostě jen šnorchlujte. Zde je rozhodně na co se dívat.
Ubytování: Resort nabízí svým hostům celkem 78 ubytovacích kapacit, které jsou rozděleny do několika kategorií: Beach Pool Villa, Over Water Pool Villa, Two Bedroom Beach Pool Residence a Two Bedroom Over Water Pool Residence. Každá z nich má vlastní bazén, klimatizaci, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, minibar, varnou konvici na přípravu kávy/čaje, sociální zařízení, kabelové i wifi připojení k internetu, vysoušeč vlasů a mnoho dalšího.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Velice kvalitní resort je vhodný i pro náročné klienty.
Teplota den: 29°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Baa Atoll, Maledivy dovolená
Název hotelu/resortu: Anantara Kihavah resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu