South Male Atoll, Maledivy dovolená

Anantara Dhigu Resort & Spa

Poloha: Rezort se nachází v jižní části atolu Malé. Resort je otevřený od roku 2006. Transfer do resortu trvá cca 35 minut motorovým člunem. Maledivy jsou dlouho považovány za jednu z nejromantičtějších destinací.
Vybavení: Hala s recepci s nepřetržitou službou 24 hodin, 4 restaurace (další 3 restaurace na vedlejším rezortu Anantara Veli), 2 bary, bazén, fitness centrum, lázně, salón krásy, obchod se suvenýry, tenis, yoga, škola vaření, dětské aktivity, volejbal, badminton, potápění, výběr ze široké škály vodních sportů.
Ubytování: V rezortu se nachází celkem 110 nadvodních bungalovů a plážových vil několika kategorií. Všechny disponují venkovní koupelnou se sprchou, některé jsou navíc vybaveny jacuzzi pro dvě osoby či soukromým bazénem. Každá vila má pergolou, k odpočinku zde slouží dřevěná lehátka. V každém bungalovu i vilce najdete přístroj na přípravu espressa, přípojku na iPod, plochou televizi, minibar, prostornou vanu, šatnu, satelitní TV, TV, klimatizaci, telefon s přímou volbou i 24 hodinový servis. Sun Rise Beach Villa (110 m2) je umístěna na východní straně ostrova a umožňuje jedinečný výhled na východ slunce. Sun Set Beach Villa (110 m2) se nachází na západní straně ostrova. Sun Rise Over Water Suite (132 m2) leží na východní straně ostrova, má prostornou terasu se sprchou, koupelnou s jacuzzi. Sun Set Over Water Suite (132 m2) leží na západní straně ostrova, má prostornou terasu se sprchou, koupelnou s jacuzzi. Anantra Pool Villa (180 m2) leží na pláži a má malý soukromý bazén s venkovním posezením na západ slunce. Anantara Over Water Pool Suite je umístěná nad vodou (132 m2 + 15 m2 bazén) má navíc koupelnu s prosklenou podlahou. Two Bedroom Anantara Pool Villa se skládá ze dvou propojených plážových vil s přímým vstupem na pláž, vilky jsou propojeny venkovní terasou s výhledem na západ, malý bazén a terasa.
Stravování: Se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.
Náš tip: Rezort vhodný pro náročnější klientelu vyhledávající klid a výbornou kuchyni.
Teplota den: 29°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: South Male Atoll, Maledivy dovolená
Název hotelu/resortu: Anantara Dhigu Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu