Redang, Malajsie

The Taaras Beach & Spa Resort (dříve Berjaya Redang Resort & Spa)

Poloha: U severního pobřeží státu Teregganu se nachází řada ostrovů a ostrůvků tvořících Národní mořský park, s úchvatným podmořským světem. Ten největší z nich má název Pulau Redang. V jeho nejkrásnější zátoce na severu, podél nádherné pláže Telik Dalam, je rozmístěn nejlepší hotel této části Malajsie. Mírně se svažující dno je ideální jak na plavání a vodní hrátky, tak i pro šnorchlování a potápění. Zátoka je částečně uzavřená, a proto umožňuje poměrně bezpečné koupání i v době monzunových dešťů (listopad-únor). I když se přímo na ostrově nachází letiště, létají sem letadla pouze jednou denně a proto je výhodnější využít letecké spojení do Kuala Terengganu (cca 50 minut z KL), transfer do přístavu Shahbandar Jetty (cca 15 min.) a lodí (cca 1,5-2 hod.) do malého přístavu v zátoce na opačné straně ostrova, uzavřené malým ostrůvkem Pulau Pinang. Transfer napříč Redangem k resortu Berjaya trvá cca 10 minut.
Vybavení: Velmi kvalitní resort tradičního řetězce Berjaya je jediný v uvedené zátoce a nabízí širokou škálu služeb. Resort je řešen jako jedna obrovská tropická zahrada, protkaná jezírky se zlatými rybkami. Pro klienty je zde připravena recepce se směnárnou, restaurace a bary ("Palms Restaurant", "Lobby Lounge Bar", "Beach Grill", "Ocean Terrace Louge & Bar", "Karaoke Lounge & Bar"), prodejna suvenýrů, obchůdky, plavecký bazén, lázně "Ayura Spa" s velkým množstvím masáží, fitness centrum, tenis, výlety (trekking do vnitrozemí, výlety člunem po okolních ostrůvcích), animační programy, vodní sporty (banana, lodičky, šnorchlování, kánoe atd...), včetně vyhlášeného potápěčského centra (PADI) ...
Ubytování: Ubytování je zajištěno ve 152 vilkách a suitách a to v několika kategoriích. Typické vilky jsou rozmístěny po celém areálu a velmi dobře stíněny stromy. Každá z nichž nabízí prostorné pokoje. Nejdále od zátoky jsou 2 dvoupatrové pavilony s trochu menšími, nicméně stejně kvalitně zařízenými pokoji Superior. Každý ze 152 útulných a stylově zařízených pokojů má klimatizaci, sociální zařízení, ventilátor, TV se satelitním příjmem, video, minibar, verandu.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Hledáte-li romantiku, průzračné moře, nádhernou pláž a vysokou kvalitu služeb - pak Vám tento resort jednoznačně doporučujeme.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Redang, Malajsie
Název hotelu/resortu: The Taaras Beach & Spa Resort (dříve Berjaya Redang Resort & Spa)
Přeprava
Zobrazit mapu