Taman Negara, Malajsie

Mutiara Burau Bay Langkawi

Poloha: Tento příjemný resort se nachází na klidném místě v severozápadní části ostrova Langkawi, přímo u dlouhé bělostné pláže v zátoce Teluk Burau. Zátoku ohraničují skaliska a z vnitrozemí obklopuje areál kopcovitý terén porostlý bujnou tropickou vegetací. V blízkosti resortu vede kabinová lanovka na jedno z nejvyšších míst na ostrově. Do správního střediska Kuah cca 40 min. taxíkem, do středisek Pantai Cenang a Tengah cca 25 min.Transfer na letiště trvá cca 30 min. Na Langkawi je bezcelní zóna. Při nákupech je zde nepoměrně levněji než v jiných částech Maljsie.
Vybavení: V resortu naleznete sladkovodní bazén, dětský brouzdaliště (lehátka, slunečníky a osušky bezplatně), recepce je spojena s lounge a barem. Stravování probíhá v hlavní restauraci (malajská i mezinárodní kuchyně), u pláže je půvabné Beach-Café. Pro drobné nákupy slouží malý obchůdek. Dále je zde možné využít dětský klub, masáže, internet, směnárnu, plavecký bazén, tenisové kurty, půjčovnu kol, šnorchlování, školu potápění, volejbalové hřiště, možnost zajištení golfu na nedalekém 18-jamkovém hrišti, nabídku fakultativních výletů do okolí a vodní či plážové sporty.
Ubytování: Ubytování je zajištěno ve150 bungalovech (cabanas) rozmístěných na 8 hektarech uprostřed tropické vegetace Menší, jednodušší Cabanas (není zde možná přistýlka) mají klimatizaci, sociální zařízení, minibar, TV, telefon, varnou konvici a krytou verandu. Pro rodiny je možné vyžádat za příplatek větší Studio-Cabanas s oddělenou obývací částí.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Příjemný resort vhodný pro klidnou dovolenou.
Teplota den: 30°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Taman Negara, Malajsie
Název hotelu/resortu: Mutiara Burau Bay Langkawi
Přeprava
Zobrazit mapu