Langkawi, Malajsie

Berjaya Langkawi resort & Spa

Poloha: Tento resort naleznete v bujné tropické vegetaci, na více než 70 akrech, v zátoce Burau Bay, v severozápadní části ostrova Langkawi . Vzdálenost od letiště cca 20 minut jízdy.
Vybavení: V resortu je pro hosty připraveno několik restaurací: thajská, japonská, plážová, malajská a orientální, několik barů: Sport bar, Lobby Lounge bar, Boat House bar a bar u bazénu, dále zde naleznete fitness centrum, salón krásy, moderní lázně SPA, se saunou, parními lázněmi a masážními salóny. Dále velký plavecký bazén, tenisové kurty, vodní sporty (šnorchlování, windsurfing, jet-ski, kajaky, kanoe, rybaření), boutique, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékařská služba, internetové připojení, trezory, směnárna, půjčovna kol, Nedaleko je možné využít 18-ti jamkové golfové hřiště atd. Oblast je perfektní pro nadšené potápěče díky podmořskému národnímu parku Pulau Payar s úžasnými korálovými útesy, který se nachází nedaleko.
Ubytování: Prom hosty je připraveno ubytování, které je rozdělené do devíti kategorií: Rainforest villas, Rainforest suite, Premier challet, Premier Suite, Seaview challet, Family challet a vilky nad vodou Premier chalet, Premier Suite, Executive Suite a prezidentské apartmá. Všechny pokoje mají klimatizaci, televizí se satelitním příjmem, telefone s přímou volbou, minibar, varnou konvicí na přípravu kávy a čaje, plně vybavenou koupelnu s vysoušečem vlasů, vysokorychlostní připojení na internet a trezor. Součástí pokojů jsou balkóny s krásným výhledem.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice kvalitní resort je vhodný pro všechny věkové kategorie
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Langkawi, Malajsie
Název hotelu/resortu: Berjaya Langkawi resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu