Kostarika

Westin Golf resort & Spa Playa Conchal

Poloha: Hotel Westin leží na pobřeží Tichého oceánu, přímo na pláži s názvem Conchal. Tato luxusní přímořská vesnice, uprostřed křivolakých chodníků, bublající fontány, třpytivého jezera a svěží tropické zahrady patří mezi nejhezčí a nejznámější kostarické hotely a je určena pro velmi náročné klienty.
Vybavení: Hotelový komplex tvoří stylové bungalovy, které jsou rozmístěny v rozlehlé tropické zahradě přímo a u moře. Hosté tohoto hotelu mají k dispozici několik restaurací nabízející fantastickou kostarickou i mezinárodní kuchyni, několik barů, 4 tenisové kurty, plavecký bazén, fitness centrum, lázeňské služby, diskotéku, kasino, golfové hřiště a také několik obchodů se suvenýry.
Ubytování: Westin Golf resort & Spa se může pochlubit více než 406 nadrozměrnými suity, které jsou rozděleny do několika kategorií. Každá bohatě zdobené vila se otevírá na soukromou terasu a působí spíše jako soukromý dům. Standardní vybavení zahrnuje centrální klimatizaci, prostorný obývací pokoj, vysoušeč vlasů, šatnu, koupelnu, TV se satelitním příjmem, osobní trezor, minibar, telefon s přímou volbou a, schránkou, 24 hodinovou pokojovou službu, stropní ventilátor, kávovar na přípravu kávy/čaje a další.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Kvalitní hotel především pro náročné klienty.
Teplota den: 29°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Kostarika
Název hotelu/resortu: Westin Golf resort & Spa Playa Conchal
Přeprava
Zobrazit mapu