Manuel Antonio, Kostarika

El Parador resort & Spa

Poloha: Jeden z nejprestižnějších ekologických hotelů v Kostarice El Parador je ztělesněním kvality a luxusu. Resort o rozloze 12 akrů se nachází na ostrohu Punta Quepos, s krásným panoramatickým výhledem na Tichý oceán a Manuel Antonio. V okolním tropické deštném pralese žije velké množství zvěře.
Vybavení: K vybavení resortu patří lobby, lázně Pacifica Spa s řadou lázeňských služeb, včetně parních lázní, 4 venkovní bazény, bazén pro děti, tenisový kurt, fitness centrum, wellness centrum, sauna, několik restaurací a barů (La Fragata Ocean View, El Galeon Pool Bar & Terrace restaurant, La Reina Private Dining Room, Sancho Panza a další.
Ubytování: K dispozici je celkem 129 klimatizovaných pokojů a 32 luxusních apartmá, které jsou rozděleny do mnoha kategorií, např. Garden room, Tropical room, Premium room, Vista Suites, Pacific Vista Suites, Vista Master Suites, Penthouse a Ocena Vista Building a další. K základnímu vybavení pokojů patří patří mimo jiné minibar, trezor, televizor, telefon, vana se sprchou, nadstandardní vana, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, kávovar/čajovar, žehlička a žehlicí prkno a balkon.
Stravování: dle výběru (snídaně, polopenze, plná penze)
Náš tip: Díky svému výsadnímu místu, mezi džunglí a pláží je El Parador Resort & Spa ideálním místem pro všechny.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Manuel Antonio, Kostarika
Název hotelu/resortu: El Parador resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu