Keňa

Mara Explorer Camp

Poloha: Camp Mara Explorer byl otevřen na začátku roku 2001 a povýšil ubytování na africkém safari do nových výšin. Tento exkluzivní pětihvězdičkový kemp, který se nachází u hustě zalesněné řeky ve středu rezervace Maasai Mara, nabízí svým hostům maximální vstup do divočiny, kde můžete obdivovat slony, žirafy a další přímo ze soukromí vaší verandy, nebo z vaší venkovní vany. Nachází se v samém srdci rezervace Masai Mara Game s prvotřídním výhledem na velkolepou imigraci pakoňů, mezi červnem a zářím. Mara Explorer byla navržen tak, že má minimální dopad na křehký ekosystém Talek. Např. na ohřev vody potlačí brikety z použité kávové slupky.
Vybavení: Je kompletně vybavený. Jídla jsou připravována ve vlastní kuchyni a čerstvá zelenina a bylinky jsou vypěstované v zahradě kempu. Jídla si můžete vychutnat také na verandě, nebo na jednom z řady speciálně vybraných lokalitách Bush, v blízkosti tábora. Z baru máte krásný výhled na řeku, salonek nabízí luxusní sedací soupravy, hraní her, nebo si můžete vyměňovat příběhy ze safari.
Ubytování: Tento exkluzivní pětihvězdičkový Kemp má 10 luxusních stanů, každý s výhledem na jižní břeh řeky Talek. Sedm stanů má obrovské manželské postele a tři mají oddělené postele. Každý stan je zařízen v klasickém stylu "Explorer", s jemným ručně vyřezávaným mahagonovým nábytkem a jsou vybaveny luxusní en-suite koupelnou s veškerým moderním vybavením. Stany byly navrženy tak, aby byli vzdušné na jedné straně a s vanou pod širým nebem, kdy při koupání máte unikátní pohled do africké buše.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Jeden ze špičkových kempů s vynikajícím umístěním.
Teplota den: 34°C
Teplota noc: 15°C
Teplota vody: 0°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Keňa
Název hotelu/resortu: Mara Explorer Camp
Přeprava
Zobrazit mapu