Keňa

Fig Tree Camp Masai Mara

Poloha: Fig Tree Camp se nachází u řeky Talek, na severním okraji nejznámější africké rezervace Masai Mara, cca 240 km od Nairobi. Nejbližší město Narok je od campu vzdálené 110 kilometrů (asi 2 hodiny jízdy). Letiště je od campu 24 kilometrů (cca 40 minut jízdy).
Vybavení: Masai Mara je domov „velké pětky“ a magického představení pakoňů v době migrace. Fig Tree Camp se nachází na severním okraji přírodní rezervace Masai Mara, s ideální polohou na výjezdy na safari do všech přístupných oblastí v národní rezervaci Masai Mara. Camp má k dispozici zařízení a služby, které zajistí váš pohodlný pobyt. K vybavení patří dva bary, hlavní restaurace s výhledem na řeku Talek, stravování pod širým nebem a Tree house coffee. K dispozici je také video místnost, plavecký bazén, obchod s kuriozitami, či zdravotní služby a ordinace.
Ubytování: Fig Tree Camp nabízí ubytování v celkem 70 ubytovacích zařízení, které zahrnují 38 standardních safari stanů s výhledem na řeku Talek, každý s manželskou postelí a samostatným lůžkem, 22 zahradních chatek (dvoulůžkové a jednolůžkové) a 10 superior / luxusních Ngaboli stanech u břehu Talek River. Ngaboli jsou super luxusní stany umístěné v soukromé části Campu, s otevřeným výhledem na rezervaci Masai Mara. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a mají vlastní balkon.
Stravování: dle nabídky na Safari
Náš tip: Zajímavý Camp přímo ve známé rezervaci.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 0°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Keňa
Název hotelu/resortu: Fig Tree Camp Masai Mara
Přeprava
Zobrazit mapu