Keňa

Eka hotel Nairobi

Poloha: Hotel Eka leží cca 10 minut jízdy od centra Nairobi a Jomo Kenyatta mezinárodního letiště. Má výhodnou polohy pro nákupy, cesty do národního parku a prohlídky města.
Vybavení: Elegantní hotel má vstupní halu, recepci s nepřetržitou službou, směnárnu, prádelnu, čistírnu, konferenční místnost, obchodní centrum, 2 restaurace, 2 bary, klimatizaci, bazén, fitness centrum, pokojovou službu a zdarma připojení k Wi-Fi. Galaxy restaurace má výhled na bazén a podává snídaně formou bufetu a a la carte večeře a občerstvení po celý den. Galaxy bar nabízí koktejly, vína z celého světa, likéry a další alkoholické a nealkoholické nápoje. Restaurace The Spur nabízí zejména steaky, hamburgery, tousty, seafood, saláty vegetariánská jídla.
Ubytování: Hotel má 170 pokojů několika kategorií: 161 superior pokojů, 4 junior suite a 3 executive suite. Superior pokoje mají TV s plochou obrazovkou, TV se satelitní připojením, zdarma wifi připojení, minibar, trezor, vybavení na přípravu kávy a čaje, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, žehličku a žehlicí prkno, koupelnu a WE. Junior suite mají navíc na víc kingsize bed a nekuřácké pokoje. Executive pokoje mají navíc obývací prostor s TV s plochou obrazovkou.
Stravování: snídaně formou bufetu.
Náš tip: Výborná kvalita a dobré výchozí místo k výletům na safari.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 0°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Keňa
Název hotelu/resortu: Eka hotel Nairobi
Přeprava
Zobrazit mapu