Siam Reap, Kambodža

Pacific hotel & Spa

Poloha: Pacific hotel & Spa se nachází v centru města Siem Reap, na Kaksekam Village. Pěšky se za pár minut dostanete do kambodžské Cultural Village. Vyhlášená místa - Old Market, Pub Street, Angkor Wat, Bakheng Hill chrám, stejně jako chrám Phnom Krom Mountain se nachází nedaleko od hotelu, pouze několik minut jízdy autem. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno cca 10minut.
Vybavení: Pro hotelové hosty je zde k dispozici recepce, velký plavecký bazén, restaurace, bary, bar u bazénu, fitness centrum, jacuzzi, lázně "Spacfic", sauna, obchod se suvenýry, centrum a další.
Ubytování: Hotel má k dispozici celkem 236 pokojů vkusně navržených tak, aby odpovídaly vkusu a poskytovali pohodlí hostům tohoto hotelu. Pokoje jsou rozděleny do 3 různých kategorií: superior, deluxe a Pacifik Suites. Každý pokoj je komfortně a moderně vybavený. U všech patří k základnímu vybavení klimatizace, sociální zařízení, minibar, TV se satelitním příjmem, trezor, telefon, připojení na internet, varná konvice na přípravu kávy/čaje atd...
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice hezký, příjemný a kvalitní resort se nachází na dobrém místě, odkud je možné podnikat zajímavé výlety do nedalekého okolí.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 26°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Siam Reap, Kambodža
Název hotelu/resortu: Pacific hotel & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu