Bali, Indonesie

W Retreat & SPA Bali

Poloha: Tento kouzelný resort se nachází přímo na pobřeží, v klidné části populární pláže Seminyak. Z letiště v Denpasaru se během 25 minut octnete v ráji, který po celou dobu svého pobytu nebudete muset opustit. Resort je určen převážně párům, které chtějí během své dovolené dostatek soukromí a klidu pro svůj odpočinek. Ale spokojeni zde budou i rodiče, kteří se vydají na dovolenou s dětmi.
Vybavení: Pro hosty tohoto resortu je připraveno lobby, několik restaurací a barů. Snídaně se podávají formou bufetu, na obědě a večeři se setkáte s pestrou nabídek jídel z místních ingrediencí, můžete zde okusit jak místní speciality, tak pokrmy inspirované západní kuchyní. Například v restauraci "Starfish Bloo" je široká nabídka jídel z ryb, ke kterým Vám sommelier doporučí vhodné víno z hotelového vinného sklípku. Tato restaurace se nachází u pláže a její součástí je také "Ice bar" s bohatou nabídkou koktejlů. Nechybí samozřejmě ani možnost romantické večeře na pláži nebo přímo ve vaší vile.
Ubytování: K dispozici je celkem 165 pokojů, rozdělených do několika kategorií: Wonderful Garden View Retreat, Spectacular Ocean Glimpse Retreat, Spectacular Ocean Facing Retreat, Marvelous Suite, Wow Suite, Extreme Wow Suite, Marvelous 1-Bedroom Pool Villa, Wow 2-Bedroom Pool Villa, E-Wow 3-Bedroom Pool Villa Retreat. Všechny jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, LCD televizorem se satelitním příjmem, DVD/CD přehrávačem, dokovací stanicí pro iPod, vysoušečem vlasů, zařízení na přípravu čaje a kávy, minibarem, žehličkou a žehlícím prknem, trezorem, telefonem, přístupem k vysokorychlostnímu internetu atd.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Luxusní resort splňující požadavky i náročných hostů.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Bali, Indonesie
Název hotelu/resortu: W Retreat & SPA Bali
Přeprava
Zobrazit mapu