Bali, Indonesie

Puri Bagus Candidasa

Poloha: Resort Puri Bagus Candidasa je ideálním místem pro objevování východní oblasti Bali. Její součástí jsou krásné tropické zahrady a také krásný výhled na moře. Nedaleko se nachází chrám, který byl postaven v 12. století, který se nachází na laguně u moře. Vesnice, která obklopuje tento chrám, je známá jako Candidasa, kde si vesničané nadále užívají kulturní životní styl.
Vybavení: K dispozici je lobby, restaurace pod širým nebem, která umožňuje nádherný výhled na křišťálově čistou modrou vodu Indického oceánu a která se pyšní svou tradiční ostrovní kuchyni. V areálu jsou k dispozici prostory pro profesionální šnorchlování a potápění.
Ubytování: Resort nabízí 47 elegantních vilek, navržených v tradičním balijském stylu se všemi moderními vymoženostmi (10 vilek Deluxe Ocean View a 37 vilek Superior Garden View.) Nábytek je z kokosového a teakového dřeva. Samostatný pokoj v obývacím pokoji nabízí soukromí a otevřená terasa výhled na pečlivě upravenou zahradu (některé na oceán). K základnímu vybavení patří IDD telefon, minibar, varnou konvici na přípravu kávy/čaje, klimatizaci, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, TV se satelitním příjmem atd.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Příjemný a hezký resort.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Bali, Indonesie
Název hotelu/resortu: Puri Bagus Candidasa
Přeprava
Zobrazit mapu