Bali, Indonesie

Prama Sanur Beach Resort & Spa

Poloha: Aerowisata Sanur Beach Resort Bali se nachází přímo u písečné pláže Sanur, která patří mezi nejoblíbenější místa na Bali. Je ideální vstupní branou pro ty, kteří chtějí prozkoumat Bali, ostrov bohů, známý pro své zářivě pestré chrámové slavnosti a sluncem zalité pláže. Areál je obklopen 7 ha tropických zahrad s bujnou vegetací, mnoha vzrostlými stromy s kokosovými palmami. Mezinárodní letiště Ngurah Rai Bali je od resortu vzdáleno cca 25minut jízdy.
Vybavení: Resort nabízí svým hostům veškeré zázemí. Recepci, několik restaurací a barů - s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně a čerstvými grilovanými plody moře, např. "Latino Bar & Grill" se specializuje na latinskoamerickou kuchyni, "Basilico", který se nachází u pláže, je oblíbeným místem pro jemné italské jídlo a "Bamboo Beach Bar" je skvělé místo pro vychutnávání různých koktejlů atd... V resortu dále naleznete dva bazény, tenisové kurty, fitness centrum a centrum vodních sportů, lázně "Odiseus Spa". Mezi další aktivity patří jízda na kole, kulečník, plážový volejbal a běžecká dráha. Pro nejmenší hosty (4-11 let) je zde dětský klub s pravidelnou činností. Sanur Beach Resort Bali se stal známým pro ideální kombinaci moderního zařízení a kouzelné balijské atmosféry.
Ubytování: Sanur Beach Resort Bali nabízí celkem 428 pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií - Superior, Deluxe, Deluxe Garden, Studios & Suites a 2 vily s bazénem. Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou, elegantní parketové podlahy a balkony s výhledem do zahrady, bazén nebo moře. Každý pokoj je vybaven individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní televizí s filmovým kanálem, minibarem, vysoušečem vlasů, ​​telefonem s přímou volbou, varnou konvicí na přípravu kávy a čaje a trezorem. Pool Villa Club má vlastní zapuštěný bazén a přímý přístup na pláž.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velmi kvalitní resort s vynikajícími službami.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Bali, Indonesie
Název hotelu/resortu: Prama Sanur Beach Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu