Bali, Indonesie

Matahari Beach Resort & Spa

Poloha: Tento pětihvězdičkový resort je jedním z nejlepších a zároveň i nejoblíbenějších resortů na Bali. Je obklopen tropickou zahradou a okouzlujícím horským údolím. Matahari Beach Resort si zajistí svou polohou, skvělým servisem a luxusem Vaši absolutní spokojenost. Resort se nachází na severozápadě Bali.
Vybavení: Hostům tohoto resortu je zde k dispozici lobby, bary a restaurace nabízející nevšední kulinářské zážitky. Např. restaurace "Dewi Ramona" nabízí vynikající evropské i balijské speciality, které se připravují z těch nejčerstvějších surovin. Jedinečné menu vhodně doplňuje široká nabídka vysoce kvalitních vín z celého světa. Dále zde naleznete saunu, tenisové kurty, fitness centrum, plavecký bazén, směnárnu, lázně, masáže, půjčovnu aut, lékařskou službu, pláž s jemným černým lávovým pískem, která je nedotčena civilizací, sportovní vyžití: potápění, paragliding, windsurfing, jízda na koni, jízda na raftu, plachtění, badminton, půjčovnu kol a člunů. Golfový club se nachází dvacet kilometrů od resortu.
Ubytování: K dispozici je celkem 32 pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Jsou dekorovány v tradičním balijském stylu, který využívá přírodních materiálů k vytvoření příjemného relaxačního prostředí. K základnímu vybavení patří klimatizace, minibar, telefon s přímou volbou, rádio, žehlička, varná konvice mna přípravu kávy a čaje. Pokoje nabízí díky verandám, či balkónům krásný výhled.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Hezký a kvalitní resort s výborným servisem.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Bali, Indonesie
Název hotelu/resortu: Matahari Beach Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu