Bali, Indonesie

Four Seasons Jimbaran

Poloha: Tento velice kvalitní resort se nachází cca 15 minut jízdy od letiště, v kopcovitém svahu oblasti Jimbaran na jih od letiště.
Vybavení: Resort je postavený na terasovitém svahu nad oceánem s krásným výhledem na zátoku Jimbaran a také na svatou horu Gunung Agung. Nabízí několik barů, 3 restaurace, všechny jídla jsou podávány „a la carte“, resort pořádá lekce balijské kuchyně, nabízí 2 úrovňový bazén, dětský bazén, indonéské lázně, sportovní aktivity na pláži, dětský program, hlídání dětí, 2 tenisové kurty, fitness centrum, knihovnu, videopůjčovnu, zasedací místnost, galerii umění a jiné. 2x týdně se konají večerní taneční představení. Z bazénu je kouzelný výhled na oceán a působivé jsou i výhledy na oceán při stolování. Vyzkoušejte odlišnost země při návštěvě resortu Four Seasons, v nádherném venkovském soukromí.
Ubytování: Ubytování je připraveno ve 147 luxusních, exotických vilkách s doškovými střechami, volně stojícími ve svahu, poskytujícími překrásný výhled na Jimbaran Bay. 9 prostorných vilek nabízí přímý vstup na pláž a tím poskytuje nejvyšší soukromí. Vilky a residence nabízejí různé kategorie. Nejmenší vilka nabízí 204 m2 (venkovního a vnitřního prostoru) Uvnitř najdete: oddělenou ložnici, koupelnu a obývací pokoj, jídelnu, všechno položené do vlastního zahradního dvorku. Každá vilka má klimatizovanou ložnici, koupelnu a otevřený venkovní prostor. Zahradní dvorek a veranda nabízejí bazének s nekonečným výhledem na Jimbaran Bay.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Další z řad velice kvalitních resortů
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Bali, Indonesie
Název hotelu/resortu: Four Seasons Jimbaran
Přeprava
Zobrazit mapu