Hongkong

Mandarin Oriental hotel

Poloha: Tento velice kvalitní hotel má impozantní polohu s výhledem na Victoria Harbour, který je v Hongkongu považován za ikonu. V blízkosti se nachází business centrum, shopping centrum a mnoho dalších. Mezinárodní letiště je od hotelu vzdáleno cca 20 km.
Vybavení: K dispozici je recepce se směnárnou, deset restaurací, kaváren a barů: "Mandarin Grill & Bar" (gurmánská restaurace a bar), "Pierre" (gurmánská francouzská restaurace), "Man Wah" (kantonská restaurace), "Krug Room" (gurmánská progressive restaurace), "Cafe Causette" (mezinárodní kuchyně, snídaně, odpolední čaj, lehká jídla), "Clipper Lounge" (mezinárodní kuchyně, snídaně, odpolední čaj, lehká jídla), a bary "M Bar", "Chinnery Bar" a "Kapitánův Bar". Dále zde naleznete "Mandarin Cake Shop" (lehká jídla), fitness centrum, masáže, lázeňské služby, tenisové kurty, plavecký bazén, saunu, několik obchodů a další.
Ubytování: Pro hotelové hosty je připraveno celkem 501 pokojů, rozděleno do několika kategorií. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány, mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů. TV se satelitním příjmem, telefon s přímou linkou, přípojku na internet, minibar, trezor, varnou konvici na přípravu kávy/čaje atd...
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice hezký a příjemný hotel s výbornou polohou
Teplota den: 29°C
Teplota noc: 21°C
Teplota vody: 26°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Hongkong
Název hotelu/resortu: Mandarin Oriental hotel
Přeprava
Zobrazit mapu