Waikiki, Hawaii

Pacific Beach Resort

Poloha: Tento kvalitní hotel se nachází na ostrově Oahu, přímo u vyhlášené pláže Waikiki. V okolí naleznete nepřeberné množství obchodů, barů a restaurací, dále akvárium, zoo, nákupní centrum "Ala Moana" a další. Vzdálenost hotelu od mezinárodního letiště v Honolulu je 14 km. (někdo řadí tento hotel jako kategrii 3*, jiný jako 3,5* a další jako 4* - hotel však s přehledem splňuje požadavky kategorie 4*)
Vybavení: Tento okouzlující hotel nabízí dokonalé vybavení a přátelský servis. Uvnitř hotelu naleznete efektní Oceanarium, sloužící jako výzdoba výborné mezinárodní kuchyně, fitness centrum, lázně spa, tenisové kurty, jacuzzi, připojení k internetu a unikátní lobby s butiky, vytvářející ideální prostředí pro Váš odpočinek i zábavu.
Ubytování: K dispozici je celkem 837 hotelových pokojů, rozdělených do čtyřech kategorií (Standard room, Partial oceanview room, Oceanview room a Oceanfront room) Všechny pokoje jsou prostorné, klimatizovaní, s hezkým výhledem, soc.zařízením, trezorem, TV se sat.příjmem, telefonem, přípojkou na internet, rádiem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje, vysoušečem vlasů, budíkem, malou ledničkou a další.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice kvalitní hotel je vzhledem k jeho poloze a vybavení, vhodný pro všechny věkové kategorie.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Waikiki, Hawaii
Název hotelu/resortu: Pacific Beach Resort
Přeprava
Zobrazit mapu