Big Island, Hawaii

Hilton Waikoloa Village Resort

Poloha: Resort se nachází na pobřeží Kohala na Hawai Big Island. Je ideálním místem jak pro vyznavače golfu, tak i pro rodiny s dětmi. Velice lákavými místy jsou tropické zahrady, mořské laguny, dvě golfová hřiště a Dolphin Quest, který poskytuje hostům nejrůznější interaktivní delfíní programy.
Vybavení: K dispozici je nonstop recepce, restaurace, bar, zahrada, zařízení pro invalidy, výtahy, trezor, obchod v hotelu, veškeré veřejné a soukromé prostory jsou nekuřácké, tenisové kurty, sauna, fitness centrum, golfové hřiště (do 3km), lázně & Wellness centrum, masáže, jacuzzi, minigolf, plavecký bazén, pokojový servis, kadeřnictví, internet, směnárna, obchody, půjčovna aut atd…
Ubytování: Připraveno je celkem 1240 hotelových pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Všechny jsou plně klimatizované, nabízející TV se satelitním příjmem, rádio, telefon s přímou volbou, ledničku s minibarem, varnou konvici na přípravu kávy nebo čaje, trezor, vysoušeč vlasů, sociální zařízení a balkon.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Luxusní resort s velice kvalitním servisem
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Big Island, Hawaii
Název hotelu/resortu: Hilton Waikoloa Village Resort
Přeprava
Zobrazit mapu