Cebu, Filipíny

Plantation Bay Resort & Spa

Poloha: Plantation Bay je úchvatný resort obklopený tropickou vegetací a křišťálově modrou vodou. Resort byl otevřen v roce 1996 a hosté jsou s ním více než spokojeni. Jeho poloha umožňuje naprostý odpočinek od civilizace, přičemž kvality resortu zaručují bezvadný komfort. Resort je obklopen tropickým pralesem a systémem vodních ploch – lagun, jezýrek o rozloze 11,4 ha, vzdálenost od města Cebu je asi 30 minut jízdy.
Vybavení: Úchvatná přírodní laguna, 1 km dlouhá pláž, restaurace, které nabízí kontinentální i internacionální kuchyni, restaurace specializovaná na mořské plody. Součástí komplexu jsou i střešní terasy vhodné pro bankety, lázně, masáže, fitness centrum a sportovní aktivity: potápění v lagunách, parasailing, vodní lyžování, vyjížďky na jachtě na sousední ostrovy a korálové ostrovy atd... Pro děti je zde připraven dětský klub, včetně hlídání dětí. Starší děti mohou rybařit, hrát paintball, stavět obrovské hrady ze speciálního písku, naučit se řídit dálkově ovládané čluny či si zahrát minigolf. Dětem resort nabízí tolik aktivit, že rodiče budou moci bez problémů relaxovat.
Ubytování: Resort má pro své hosty připraveny pokoje v několika kategoriích a všechny jsou elegantně zařízeny. Atmosféru tropického lesa doplňují olejové malby na stěnách. Pokoje nabízí veškeré moderní vybavení: klimatizaci, telefon (i v mramorové koupelně), minibar, trezor, kávovar, TV se sat.příjmem, pokojový servis atd...
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice kvalitní resort s kvalitním servisem, splňující podmínky náročných klientů
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Cebu, Filipíny
Název hotelu/resortu: Plantation Bay Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu