Palawan, Filipíny

Pangulasian Island Resort

Poloha: Pangulasian je luxusním resortem řetězce El Nido, které se nachází jako jediné v zálivu Bacuit. Resort leží u nedotčené pláže a tropického pralesa. Ostrov je nazýván „ostrovem slunce“ a poskytuje nádherné výhledy jak na východ slunce, tak i na jeho západ. Zde budete moci relaxovat na 750 metrů dlouhé pláži s bílým pískem, který přechází v mořský ráj, či objevovat zdejší faunu a flóru.
Vybavení: K vybavení resortu patří gurmánská restaurace, kde naleznete ty nejlahodnější kulinářské výtvory. Nabídka lahodných pokrmů a vytříbených vín Vás jistě potěší. Můžete vyrazit také na piknik, nebo si vychutnat romantickou večeři v odlehlém koutě na pláži. Zajímavým zážitkem je také koktejlové osvěžení na raftu v laguně. Dále zde můžete relaxovat v lázních, které nabízí řadu asijských a tropických procedur zaměřených na tělo a obličej a specialitou jsou tradiční filipínské masáže hilot. K dispozici je také plavecký bazén, či firness centrum, které je vybavené nejmodernějším zařízením, běžeckými trenažéry a steppery. V oblasti El Nido se nachází více než 20 exkluzivních potápěčských lokalit, které jsou snadno přístupné. V resortu je zároveň pětihvězdičkové PADI potápěčské centrum s veškerým potřebným vybavením a s nabídkou celé řady potápěčských kurzů. Centrum vodních sportů pak nabízí šnorchlování, katamarány Hobie-cat, laserové plachetnice, windsurfing či kajaky. Oblast El Nido, společně s vodami okolního moře skýtá nekonečné možnosti přírodního dobrodružství. Hned po pár minutách jízdy se budete moci kochat přírodními krásami, jako jsou např. jeskyně Cathedral a Cudugnon, dále Hadím ostrovem, velkou i malou lagunou atd. Hosté řetězce El Nido mají exkluzivní přístup do plážových klubů na ostrovech Entalula a Dibuluan. V těchto klubech je možné zažít plachtění na katamaránech hobie-cat, windsurfing, šnorchlování, relaxaci na pláži a mnoho dalšího.
Ubytování: Resort má k dispozici celkem 42 luxusních vilek, které jsou postaveny dle filipínské architektury a rozděleny do čtyř kategorií. "Canopy Villas" - mají krásný výhled na tyrkysové moře a na kouzelné okolní ostrovy. "Beach Villas" - s přímým přístupem na pláž a nacházejí se v blízkosti centra resortu, kde je situován také bazén s nekonečným okrajem, plážový bar a gril. "Pool Villas" - každá vilka disponuje vlastním bazénem (22 m2) připojeným k balkonu s dokonalým výhledem na záliv Baicut. Tato lokalita Vám umožní užívat dovolenou podle svých představ, kde slyšíte jen uklidňující šplouchání vln, zatímco příjemně relaxujete v soukromém bazénu. "Kalaw Villas" - maximální soukromí naleznete ve vilkách, v odlehlé zátoce na západní straně ostrova. Čtyři vily této kategorie sdílí velký bazén (85 m2) a altánek Kalaw Sala (55 m2), které jsou vhodné jak pro soukromé večeře, tak na intimní setkání. Každá vila má obytnou plochu 65 m² + balkon 15 m² a může ubytovat až tři osoby. K vybavení patří Wi-Fi připojení, TV se satelitním příjmem, dokovací stanicí pro iPod, minibar, varná konvice na přípravu kávy/čaje atd.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Jeden z nejkvalitnějších resortů na Filipínách.
Teplota den: 33°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Palawan, Filipíny
Název hotelu/resortu: Pangulasian Island Resort
Přeprava
Zobrazit mapu