Bohol, Filipíny

Panglao Nature Island Resort & Spa

Poloha: Tento resort, řadící se mezi nejluxusnější v oblasti se nachází u jihozápadního cípu ostrova Bohol na krásné a idylické pláži nabídne i díky výjimečnému prostředí únik do ráje. Ostrůvek Panglao, na kterém se nachází, je propojen s ostrovem Bohol, který je díky své jedinečnosti ideální i pro ty, kteří nechtějí strávit celou dovolenou opalováním na krásných tropických plážích, které v oblasti jsou. <br />Resort se nachází n pouze necelých devět kilometrů od města a deset kilometrů od letiště.
Vybavení: Klientům resortu je zde k dispozici restaurace, 2 bary, písečná pláž s bílým korálovým pískem před hotelem, infinity vodní bazén s výřivkami a barem, plavecký bazén, , fitness centrum, sauna, masáže, biliár, šipky, šachy, stolní tenis, tenisové kurty, relaxační lázně MIT-HI Spa, WIFI, obchod se suvenýry, hřiště pro děti, Play Station 2 a Xbox Game konzole, možnost hlídací služby, směnárna, 24 hodinová asistenční služba, půjčovna horských kol, půjčovna kajaků a windsurfů, potápěčské centrum - Panglao je jedna z nejlepších oblastí na potápění či šnorchlování na Filipínách <br />Výlety: <br />- spojené s potápěním, na jiné ostrovy v oblasti či za krásami ostrova <br />- Bohol Chocolate Hills (Boholské čokoládové kopce) jsou místní nejznámější atrakcí <br />- přes 30 jeskyní <br />- pozorování velryb během vyjížďky z Alona Beach na ostrov Panglao (zejména od dubna do července)
Ubytování: K dispozici jsou zde 3 kategorie ubytování - superior s výhledem do zahrady, Forest bungalov a bungalovy s výhledem na moře a s jacuzzi. <br />Každý bungalov je vybaven klimatizací, teplou a studenou vodou, kabelovou televizí, telefonem, lednicí, minibarem, kávovarem, fénem, trezorem a balkonem, nebo terasou. Denně dostanete dvě lahve vody a košík s ovocem při příjezdu.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Zelenající se kopce, podmořský svět, exotická příroda a kvalitní resort – vhodný pro všechny kategorie.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 18°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Bohol, Filipíny
Název hotelu/resortu: Panglao Nature Island Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu