Cebu, Filipíny

Mövenpick Hotel Mactan Island Cebu

Poloha: Mövenpick Hotel Cebu se nachází 10 minut jízdy od mezinárodního letiště Mactan Cebu. Město Cebu s mnoha obchody, zábavou, bary, restauracemi a kasiny se nachází cca 30 minut od resortu, stejně jako velkolepé golfové hřiště.
Vybavení: Pro hosty je připraveno lobby, několik barů a restaurací, např. "Lobby Lounge" - teplé a studené nápoje a čerstvé koláče, "Manny O’s Wine and Tapas" - s úchvatnými výhledy na moře, kde se podává večeře, koktejly a oceněné víno. "Sapphire Pool Bar" - s řadou osvěžujících nápojů a výběr lehkého občerstvení, "Seas" - Seafood restaurace s nabídkou mořských specialit, "Vanilla Beach Café" - v klimatizovaném vnitřním prostoru nebo pod širým nebem. Moevenpick Resort & Spa Cebu nabízí soukromou pláž s bílým pískem s nabídkou řady vodních sportů, lázně SPA Del Mar, nekonečný venkovní plavecký bazén, fitness centrum a další.
Ubytování: Hostům tohoto resortu je k dispozici celkem 244 pokojů a suit, rozdělených do několika kategorií: Deluxe room (32 m2), Deluxe Ocean Front room (32 m2), Family room - 2 bedrooms, Suite - 1 bedroom (40 m2), Suite - 2 bedrooms, Ocean Front Suite - 1 bedroom. Pokoje v hotelu Moevenpick Resort & Spa Cebu mají balkon s výhledem na moře. Některé nabízí nejlepší výhled na východ slunce na ostrově. K dispozici jsou také mramorové koupelny s oddělenou vanou a sprchou, kabelovou TV s DVD přehrávačem, bezplatné připojení na internet, minibar, vysoušeč vlasů, varná konvice na přípravu kávy a čaje atd.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Příjemný a kvalitní hotel
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Cebu, Filipíny
Název hotelu/resortu: Mövenpick Hotel Mactan Island Cebu
Přeprava
Zobrazit mapu