Palawan, Filipíny

El Nido Island Lagen Resorts - Palawan

Poloha: Jeden z nejlepších resortů naleznete v přírodní rezervaci na ostrůvku Lagen v zátoce Bacuit. Resort leží v tropické zahradě, kterou obklopují majestátní vápencové útvary a průzračné moře s tisícovkami barevných rybek a pěknými korálovými útvary. Hotel je ideálním výchozím místem pro objevování krás okolní přírody (laguny, ostrůvky s písčitými plážemi, jeskyně apod.). Let z Manily na letiště El Nido trvá 1,5 hodiny, cesta do resortu poté zabere asi 50 minut plavby lodí.
Vybavení: Tento resort nabízí svým klientům recepci, restaurace - vynikající filipínskou a mezinárodní kuchyni servíruje formou bufetu v klimatizované restauraci v hlavní budově s výhledem na bazén a zátoku. Osvěžit se můžete v lobby baru nebo zahradním baru u bazénu. Dále zde naleznete plavecký bazén, soukromou pláž, směnárnu, prodejnu suvenýrů, masáže, internet, trezor, hlídání dětí, fitness centrum, aerobic, stolní tenis, 24-hod.servis a možnost celé řady vodních sportů - windsurfing, šnorchlování, rybaření, potápění, kajaky a další.
Ubytování: K dispozici je celkem 51 ubytovacích zařízení, které jsou rozděleny do několika ketgorií. Water bungalov (47 m2), Beach bungalov (45 m2) a Superior room - ve dvou budovách v zahradě (45 m2) a 4 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (toaleta, sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, minibarem, CD přehrávačem, telefonem, TV se satelitním příjmem, psacím stolem a verandou s pěkným výhledem. Apartmány mají navíc vanu.
Stravování: dle výběru.
Náš tip: Velice kvalitní a příjemý resort, vhodný zvláště pro klienty, vyhledávají klid.
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 22°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Palawan, Filipíny
Název hotelu/resortu: El Nido Island Lagen Resorts - Palawan
Přeprava
Zobrazit mapu