Punta Cana, Dominikánská republika

Secrets Royal Beach resort

Poloha: NH Royal Beach poskytuje vysoký stupeň luxusu a možnost ubytování pouze pro dospělé. Jeho velkolepý moderní styl v kombinaci s jedinečným dekorem vám poskytuje dokonalou harmonii tohoto místa na nejlepších karibských plážích s bílým pískem. Vzdálenost od letiště je cca 25 min.
Vybavení: Hotelovým hostům je zde k dispozici prostorná vstupná hala, několik restaurací a barů - kromě hlavní bufetové restaurace "La Riviera" mohou hoteloví hosté využívat 2 restaurace A la carte, "Seaside Grill" a "Oceana". Mimo těchto restaurací v hotelu, je k dispozici dalších 7 restaurací sousedního hotelu Now Larimar, jehož areál mohou hosté Secrets také využívat. Dále zde naleznete plavecké bazény, tenisové kurty, obchodní centrum, butiky, lékařskou službu, lázně s masážemi, casino, sportovní i kulturní vyžití a mnoho dalších služeb.
Ubytování: K dispozici je celkem 373 luxusních pokojů, rozdělených do dvou kaktegorií - Royal rooms a Royal Suitess. Royal rooms (53m2) mají klimatizaci, stropní venilátor, soc.zařízení, venkovní jacuzzi, vysoušeč vlasů, LCD TV se sat.příjmem, minibar, kávovar, hodiny s budíkem, trezor, možnost bezdrátového připojení na internet, balkon atd... Royal Suitess jsou mnohem větší (118m2) a kromě výše uvedeného vybavení jako mají Royal rooms, mají oddělený obývací pokoj, jídelnu s nádherným výhledem na moře a řadu dalších vylepšení.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice elegantní resort, který je určen pouze pro dospělé osoby a zaručuje klidný pobyt.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Punta Cana, Dominikánská republika
Název hotelu/resortu: Secrets Royal Beach resort
Přeprava
Zobrazit mapu