Punta Cana, Dominikánská republika

Paradisus Palma Real

Poloha: Tento velice luxusní a rozlehlý hotelový komplex je určen pro nejnáročnější turisty. Nabízené služby jsou na vysoké úrovni a nechybí zde téměř nic pro strávení klidné a dokonalé dovolené. Resort se nachází přímo u nádherné pláže Playa Bavaro v rozsáhlé zahradě s palmovým hájem. Cca 20 km je od resortu vzdálené letovisko Punta Cana, 90 km mezinárodní letiště La Romana a 195 km hlavní město DR, Santo Domingo.
Vybavení: V areálu je hostům k dispozici 7 restaurací, 8 barů, divadlo, Spa centrum (masáže, kosmetické procedury, kadeřník, sauna, parní lázeň, jacuzzi, zen meditační zahradu a pavilon, lekce jógy, tai-či, pilates, řízené meditace). Dále jsou zde k dispozici 3 bazény, 2 dětské bazény, 3 tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum, aerobik, spinning, 7 jacuzzi, centrum vodních sportů - zdarma k dispozici kajaky, šlapadla, windsurfing, potřeby na šnorchlování, potápěčskí kurzy, plachtění, za poplatek motorizované vodní sporty. Součástí hotelového komplexu je i 18-ti jamkové golfové hřiště Cocotal Golf Course a Country Club, v ceně pobytu zahrnuto green fee na tomto golfovém hřišti. Hotel organizuje pestré animační programy
Ubytování: Celkem 554 pokojů je umístěno v několika třípodlažních budovách s výhledem do bujné tropické zahrady. Všechny mají koupelnu s WC, jacuzzi, klimatizaci, stropní ventilátor, TV, trezor, telefon, minibar, vysoušeč vlasů, internetové připojení, CD přehrávač, kávovar, žehličku a žehlící prkno, 24 hodinový servis a balkón nebo terasu.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Hotel vhodný pro velmi náročné klienty
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Punta Cana, Dominikánská republika
Název hotelu/resortu: Paradisus Palma Real
Přeprava
Zobrazit mapu