Punta Cana, Dominikánská republika

Excellence Punta Cana Resort & Spa

Poloha: Tento luxusní hotel se nachází v nejznámějším letovisku v DR, na Punta Cana. Mezinárodní letiště Punta Cana je vzdáleno cca 50minut jízdy a letiště La Romana přibližně 2,5 hodiny.
Vybavení: Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 bazény, 2 venkovní jacuzzi, 8 mezinárodních restaurací (francouzská, mexická, středozemní, italská, asijská, gril, plody moře), 10 barů, včetně baru u pláže i u bazénu, dále internet, butik, kasino, diskotéka, konferenční místnost a také nabídka sportovního vyžití: fitness centrum, 3 tenisové kurty, squash, aerobik, šnorchlování, vodní pólo, jóga, plážový volejbal, fotbal, basketbal, stolní tenis, šipky, biliár, stolní hry, jízda na koni, potápění a různé motorizované sporty .
Ubytování: Ubytování je zajištěno v prostorných suitech, zařízených v koloniálním stylu a rozdělených do několika kategorií. Všechny mají koupelnu, WC, jacuzzi, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV/sat., CD/DVD přehrávač, telefon, trezor, kávovar, minibar, Wi-Fi internet zdarma.
Stravování: Dle výběru.
Náš tip: Velice příjemný hotel s kvalitním servisem je vhodný zvláště pro náročnější klienty
Teplota den: 31°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 28°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Punta Cana, Dominikánská republika
Název hotelu/resortu: Excellence Punta Cana Resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu